Wózek Egg nie tylko dla gwiazd

Wózek to ważny element wyprawki, o którym powinien pamiętać każdy rodzic. Dzięki niemu możemy bowiem przewozić bezpiecznie dziecko bez potrzeby wsiadania do samochodu. Poza tym spacery są ważne dla malucha i nie powinno się ich zaniedbywać.

Wózek Egg – styl i komfort

Jednak kto powiedział, że nie można posiadać jednocześnie wygodnego i pięknego wózka? Niektórzy rodzice nie zdecydują się na pierwszy lepszy model lub używany przez wiele innych osób. Wolą postawić na coś nowego i ładnego, jak choćby wózek Egg. Stworzony z miękkiej tkaniny, z dbałością o łagodny kształt i stylowy wygląd na pewno spełnią oczekiwania rodziców.

Jak jest zbudowany ten wózek dla gwiazd?

Posiada gondolę, która jest przeznaczona dla dzieci od narodzin. Dzięki temu maluch może dobrze podróżować już od pierwszych chwil życia. Wózek posiada opony z technologią Tru-RIde, które zapewniają komfort samej jazdy, zadbają o bezpieczeństwo dziecko oraz pozwolą na łatwiejsze manewrowanie pojazdem.

Co jest ważne podczas wyboru wózka?

Gdy rodzic pragnie kupić odpowiedni wózek dla swojego dziecka, powinien zwrócić uwagę na kilka spraw:

  • Możliwość złożenia – większość wózków posiada obecnie funkcję składania, dzięki czemu można je zmieścić nawet w małym mieszkaniu, przewieźć w samochodzie lub samolocie. Ponadto istotne jest to, by dało się go złożyć jedną ręką.
  • Siedzisko – powinno być dostosowane do potrzeb dziecka. Na początek przyda się gondola, w której maluch może leżeć, a to jest dla niego najbezpieczniejsza pozycja. Gdy zacznie siadać stabilnie, można przerzucić się na spacerówkę, które powinna posiadać odpowiednie opcje, dzięki którym korzystanie z niej będzie komfortowe i wygodne.
  • Możliwość regulacji rączki – dzięki temu wózek będą mogły prowadzić osoby o różnym wzroście.
  • Hamulec – jest szczególnie ważny w wózkach. Dzięki temu możemy zatrzymać się w każdym miejscu i nie obawiać się, że wózek nagle odjedzie.
  • Kosz – w nim możemy bowiem przechowywać najważniejsze rzeczy, a także zakupy.
  • Dodatkowe akcesoria – jest wiele rzeczy, które dodatkowo przydają się podczas spacerów, jak np. moskitiera, folia przeciwdeszczowa, parasolka, mocowanie na butelkę.
  • Budka – szczególnie ważna w gondoli, pozwoli na spokojny sen dziecka.