Jaki fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy wybrać?

Fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy

Foteliki samochodowe zostały stworzone, aby bezpiecznie można było przewozić najmłodszych w samochodzie. Eksperci zalecają, aby dzieci do 4 roku życia podróżowały tyłem do kierunku jazdy, dlatego większość fotelików dostępnych na rynku, które sa kierowane do dzieci w tym wieku posiada możliwość podróżowania wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Firma BeSafe posiada w swojej ofercie fotelik przodem i tyłem do kierunku, dzięki któremu, można lepiej dostosować się do aktualnej sytuacji.

Foteliki przodem i tyłem do kierunku jazdy od firmy BeSafe są przeznaczone dla dzieci, które znajdują się w okresie życia od 6 miesięcy do 4 lat. Jak wiec widać, okres użytkowania takiego fotelika może być dość długi, dlatego są one wykonywane z najlepszych dostępnych materiałów. Konstruktorzy zadbali również, aby fotelik dostosowywał się do ciała dziecka wraz z czasem, gdy dorasta.

Fotelik bezpieczny dla dziecka

Fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy (zobacz) posiada możliwość obracania się w zakresie 360 stopni. Dzięki temu w zależności od aktualnych potrzeb dziecko może być ułożone przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Taki system do także większa wygodna dla rodziców, którzy mogą dowolnie obracać fotelikiem, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Doświadczenie firmy BeSafe pozwoliło stworzyć produkty, które są bardzo bezpieczne dla najmłodszych. Fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy został tak wyprofilowany, aby jak najlepiej wpasowywać się w ciało dziecka, które aktualnie nim podróżuje.

Niesamowita wygoda w foteliku przodem i tłem do kierunku 

Fotelik do jazdy przodem i tyłem został stworzony, po to by zapewnić największą wygodę. Z tego powodu jest on wyposażony w specjalną wkładkę, która zapewnia komfort dziecku. Dodatkowo podgłówek został tak zaprojektowany, aby podtrzymywać głowę dziecka gdy zaśnie.

Dzięki temu rozwiązaniu podróż staje się znacznie przyjemniejsza. Odpowiedni system wentylowania fotelika, przyczynia się do zachowania komfortu nawet w bardzo upalne dni. Wysokiej jakości materiały pozwalają na łatwe czyszczenia fotelika, a do tego są bardzo przyjemne w dotyku.