Przydatne gadżety dla całej rodziny

W każdym domu i mieszkaniu z pewnością znajdą się gadżety i przedmioty, które zapewniają domownikom rozrywkę, zabawę, sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Zobacz w co warto zainwestować oraz gdzie takie przedmioty kupic w atrakcyjnych cenach.

Tablet graficzny do rysowania

Świetnym prezentem dla każdego dziecka jest niezaprzeczalnie tablet graficzny z rysikiem. Stworzony z przyjaznych dla dzieci materiałów, tablet to fenomenalna rozrywka dla najmłodszych. W czasach gdy dominuje technologia, warto zapewnić dziecku możliwość do rozwijania swojej kreatywności. Dzięki dostępnemu w zestawie rysikowi najmłodsi będą mogli do woli tworzyć swoje rysunku.

Tablet do rysowania sprawdzi się również jako urozmaicenie nauki pisania. Jeżeli nasza pociecha ma problem z koncentracją, a standardowe sposoby nie za bardzo się sprawdzają — warto zainwestować w taki sprzęt! Łatwe zmazywanie sprawi, że w razie jakiejkolwiek pomyłki szybciutko można rozpocząć tworzenie swojego dzieła od nowa.

Tablet graficzny do rysowania dla dzieci z rysikiem to sprzęt, który w każdym maluchu obudzi duszę artysty czy projektanta — a my nie musimy martwić się o zużyty w tym celu papier! Nasze dziecko może tworzyć obrazy do woli i wymazywać je za pomocą jednego kliknięcia.

Gra telewizyjna Pegasus

Ponadczasowa, wzbudzająca ogromne dawki sentymentu i nostalgii, konsola Pegasus to znak złotych lat 90 w rozwoju polskiego gamingu. To właśnie na niej wychowały się całe pokolenia graczy żyjących na przestrzeni tych ciekawych czasów, prowadząc wielogodzinne rozgrywki w takie klasyki jak Mario czy Contra, nieraz konkurując ze sobą wiele godzin o tytuł mistrza, czy grając z czystej przyjemności. Pegasus był świadkiem wielu wspaniałych chwil w życiach ówcześnie młodych graczy, którzy dzisiaj z pewnością myślą o powrocie do tej kultowej konsoli.

Jeśli jesteś fanem stylistyki retro, tudzież tęsknisz za dawnymi czasami, lub szukasz ciekawego, oryginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, konsola Pegasus to odpowiedni wybór, który pomimo lat obecności na rynku jest wciąż świetnym materiałem na okolicznościowy prezent, m.in. dzięki znakomitej gamie obecnych na nią gier, minimalistycznej budowie, a także ciekawym dodatkom jak pistolet służący za kontroler w grach akcji.

Dodatkowo, sam fakt posiadania Pegasusa to idealny materiał do wywołania nostalgicznych wspomnień, które można już dziś powtórzyć na nowo. Wybierając Pegasusa jako prezent, czy to dla samego siebie, czy kogoś innego, możesz być pewien satysfakcjonującej dawki emocji jakie zapewni ta poczciwa, lecz wciąż zapewniająca masę dobrej zabawy konsola.

Ładowarka do baterii i akumulatorki

Można za każdym razem kupować nowe baterie do wszystkich sprzętów na baterie, jakie posiadamy w domu. Piloty do telewizora, wieży, sprzętów kuchennych, zegarki wiszące na ścianie i te stojące na regale, ciśnieniomierze, wagi kuchenne i wiele innych – w każdym domu jest tego mnóstwo.

Co więcej, każdy ze sprzętów może mieć inną baterię. Dobrym, ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup ładowarki Baterii AA AAA + 4 AKUMULATORKI 5500mAh, pozwalającej naładować baterie R3 i R6 w dowolnym momencie. Nie ładujemy nią standardowych, jednorazowych baterii, a specjalne akumulatorki, które można użyć wielokrotnie, a nie tylko jedne raz, jak to ma miejsce przy zwykłych bateriach. Ładowarka baterii zaoszczędzi pozwoli nam zaoszczędzić na zakupie nowych baterii do domowych przedmiotów.

Pasuje ona do każdego gniazdka, jest zatem bardzo uniwersalna. Można kupić gotowy zestaw – ładowarkę wraz z pasującymi do niej akumulatorkami, które zastąpią nam baterie – popularne paluszki w wersji mniejszej i większej.

Różnego typu gadżety dla całej rodziny znajdziesz w hurtowni: https://gadget-master.pl/pol_m_Gadzety-207.html