Gry planszowe dla par nie tylko doskonałą rozrywką

Masz dość zwyczajności, a wszelkie gry dla par w domu zaczynają już powoli nudzić Cię swą przeciętnością, przewidywalnością i powtarzalnością? Mamy coś specjalnie dla Ciebie i Twojej Miłości. To tajemnicze i wyjątkowe „Pudełko dla Par”. Co to jest?Dajcie się zaprosić do magicznego świata codziennej uważności i wzajemnej troski.

Czym jest gra planszowa Pudełko dla Par?

Niech każdy kolejny dzień obfituje w niespodzianki, czułe gesty i słowne wsparcie o których często, przez pracę i obowiązki, zdarza się zapomnieć każdemu z nas. Pomóc w tym może nowa, interesująca, wzruszająca i niezwykła gra „Pudełko dla Par”. Jak wiemy, związek to nie tylko przyjemność płynąca ze wzajemnego spędzania czasu, przygód i czułości lecz również ciężka wzajemna praca i inwestycja czasu, sił oraz starań. Nie wolno o tym zapominać, jeżeli zależy nam na wzajemnym szczęściu. Gra planszowa dla par może zamienić to wszystko we wspólną przyjemność! Zerknijcie do pudełka i odkryjcie to tam na Was czeka! Przygoda czeka za drzwia…w pudełku! 🙂

Jak wygląda?

Już od pierwszych chwil uwagę przyciąga piękne, stylowe i gustowne fioletowo – różowe pudełko ozdobione uroczym serduszkiem. Z pewnością sprosta ono wymaganiom estetycznym każdego z Was. Ale to dopiero w środku czeka na nas prawdziwa niespodzianka.

Co znajdziemy w środku?

Aż 30 kart z propozycjami zadań i 10 przeznaczonych na Wasze pomysły; kolorową, uroczą ręcznie malowaną i wykonaną z korka planszę, przeznaczoną do liczenia punktów; przejrzystą i estetycznie wykonaną instrukcję gry.

Na czym polega gra dla par w domu?

Nową przygodę rozpoczynacie wybranego dnia, każdego tygodnia. Jedno z Was losuje jedną z kart, by potem, codziennie starając się jak najlepiej zrealizować zawarte na niej wyzwanie, wplatając wszystko w codzienność. Wszystko po to, by uszczęśliwić swoją drugą połówkę. Czy sprostasz wyzwaniu? Które z Was wykaże się większą kreatywnością? Przekonajcie się już teraz! Dla kogo?Jeżeli w  życie Twoje i Twojej drugiej połówki powoli zaczyna wkradać się nuda i rutyna lub, po prostu, chcecie poznać się lepiej, za pomocą drobnych i miłych gestów to gra planszowa dla par jest idealnym pomysłem właśnie dla Was! Powodzenia!

Więcej informacji: https://pudelkodlapar.pl/produkt/pudelko-dla-par