Gra planszowa dla par – zadbaj o prawdziwe uczucie

W Waszym małżeństwie pojawiła się nuda? Codzienna rutyna, obowiązki i różne zobowiązania sprawiają, że macie dla siebie coraz mniej czasu? Jeśli tak, to najwyższy czas, żeby zacząć pielęgnować uczucie jakie Was łączy! To pewne, że poprawienie relacji małżeńskich pozytywnie wpłynie również na inne obszary życia.

Noszenie obrączki na palcu to nie wszystko. Trzeba jeszcze pielęgnować stosunki małżeńskie (najlepiej w każdej możliwej sytuacji). Wydaje się, że jest to trudne zadane, ale dziś przekonacie się, że dla chcącego nic trudnego, ponieważ z pomocą przychodzi gra planszowa dla par. Z nią nauczycie się, jak w odpowiedni sposób dbać o Waszą miłość.

Czym jest Pudełko Dla Par?

Po otwarciu pudełka naszym oczom ukaże się 30 kart z zadaniami dla uczestników, 10 białych kart (możemy na nich zapisać samodzielnie wymyślone zadania), instrukcja obsługi oraz korkowa plansza z pionkami (pinezkami) do liczenia punktów.

Zadaniem graczy jest wylosowanie jednej karty i wykonanie polecenia, a na jego realizację mamy aż tydzień. Po upływie siedmiu dni ponownie losujemy zadanie i bawimy się dalej. Ten, kto zdobędzie więcej puntów wygrywa Nagrodę Specjalną. Stawka jest wysoka, ponieważ sami wcześniej ustalacie i decydujecie o tym, jaka to będzie nagroda.

Jakie zadania zawiera planszowa dla par?

Formuły zadań są bardzo różnorodne, ale łączy je to, że mają za zadanie nakłonić do pielęgnowania relacji. Możesz zatem wylosować zadanie, w którym będziesz musiał/musiała przygotować niespodziankę dla drugiej osoby, wykonać jakiś miły gest, powiedzieć coś miłego, zaplanować wspólne spędzanie czasu. Dzięki tym poleceniom, uzyskasz wskazówki do kształtowania swoich zachowań w taki sposób, aby Wasz związek był szczęśliwy i spełniony.

Czy warto grać w gry dla par w domu?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba spróbować i przekonać się samemu. Jedno jest pewne – takie gry planszowe dla par w domu to przede wszystkim świetna okazja na wspólne spędzenie czasu w domowym zaciszu, lepsze poznanie potrzeb drugiej osoby, niepowtarzalną okazją do popracowania nad związkiem podczas zabawy.
A zatem – warto zagrać, bo najwyższą wygraną jest Wasze uczucie!

Więcej informacji dotyczących gry dla par w domu znajdziesz pod adresem: https://pudelkodlapar.pl/produkt/pudelko-dla-par/