Auschwitz-Birkenau Tour – nauka dla całej rodziny.

Najlepszym miejscem do tego, aby zdobyć podstawową wiedzę na temat Holocaustu jest Auschwitz-Birkenau. Niemiecki obóz koncentracyjny, który został utworzony w 1940 roku i zakończył działalność mniej więcej w 1945 roku był miejscem zagłady Żydów, jak i ludzi innych nacji.

Zwiedzanie obozu w małych grupach

Wymordowano tu ponad milion ludzi z całej Europy. Wycieczka do Auschwitz-Birkenau ( Auschwitz Birkenau Krakow tour) będzie dobrym sposobem na to, aby naocznie zobaczyć przebieg nie tak dawnej historii. Zobaczymy tragedię tego miejsca na własne oczy, poczujemy klimat tego miejsca oraz to, w jak ciężkich warunkach przyszło egzystować milionom ludzi. Zwiedzanie odbywa się w małych grupach wraz z przewodnikiem. Dzięki temu możemy w bardzo dokładny sposób poznać historię tego miejsca, a także zobaczyć wszystkie budynki, jakie wchodzą w jego skład.

7 godzinne zwiedzanie Auschitz Birkenau

Wycieczki po danym obozie koncentracyjnym (Auschwitz tours ) trwają od 7 do 8 godzin. Będziemy mogli zobaczyć miejsce, gdzie ludzie tu przebywający mieszkali, spali, jedli i pracowali. Zobaczymy także tragiczne miejsce zagłady, czyli komory gazowe, w których na masową skalę zabijano ludzi. Na pewno wizyta w tym miejscu nie będzie niczym przyjemnym, ale będzie szansą na to, aby w ciekawy sposób poznać historię.

Zapamiętamy dzięki temu wszystkie ważne daty, które były związane z tym miejscem. Poznamy dokładnie historię tego miejsca, a także zobaczymy zdjęcia osób, które tu przebywały i które straciły tu życie. Ściana wypełniona zdjęciami mieszkańców obozu na pewno zrobi na każdym bardzo duże wrażenie. W końcu są to realne osoby, które faktycznie tu przebywamy i które spotkał tak tragiczny los.

Na pewno przynajmniej raz w życiu warto to miejsce odwiedzić. Jeśli więc znajdziecie oferty wycieczek do Auschwitz Birkenau Krakow to z całą pewnością warto z nich skorzystać.

Źródło: http://cracowvisit.com/auschwitz-birkenau-krakow-tours.html