Sprawdzamy projekt domu Jaskółka 1 z garażem

Dokładnie i solidnie wykonany projekt domu to coś, na czym zależy każdemu, kto przymierza się do budowania domu. Właśnie dlatego projekty warto zlecać profesjonalnym biurom projektowym, których pracownicy posiadają spore doświadczenie w tej kwestii i są w stanie profesjonalnie doradzić, który projekt domu będzie najbardziej odpowiedni dla danego typu osób lub pod konkretną działkę. Dzięki temu faktyczne można odnieść wrażenie, iż dom został wykonany pod zamówienie.

Dom jaskółka 1 z garażem – czym się charakteryzuje?

Dom tego typu z całą pewnością sprawdzi się u rodzin 4-ro lub 5-cio osobowych, które potrzebują sporo przestrzeni. Dom ma prostą formę, kompaktową i zwartą bryłę. W obrębie bryły domu, znajduje się także garaż który przeznaczony został na jeden pojazd.

Wielkim atutem tego projektu jest to, iż posiada on zadaszony taras, który będzie doskonałym miejscem na letnie posiłki, a także strych, który znajduje się nad garażem. Taki strych można przeznaczyć na dodatkowy pokój lub pomieszczenie typu rekreacyjnego. Powierzchnia użytkowa tego domu to 119,7 metrów kwadratowych.

Projekt domu jaskółka 1 został wykonany tak, aby każdy z członków rodziny, posiadał swoją własną przestrzeń, w której będzie mógł odpoczywać. Na parterze przewidziany jest jeden pokój oraz otwarty salon z jadalnią, a na pierwszym piętrze trzy sypialnie. Oczywiście projekt domu jest dość elastyczny, co sprawia, iż istnieje możliwość wprowadzenia wraz z projektantem drobnych zmian, które sprawią, iż całość domu będzie idealnie dopasowana do potrzeb jego mieszkańców.

Co zawiera taki projekt i jaki jest jego koszt?

Koszt tego projektu to 2499 złotych (zobacz na WybieramProjekt.pl), a w jego całość wlicza się także dziennik budowy oraz tablicę budowy. Dodatkowo dołączone zostają odautorska zgoda na wprowadzanie zmian w projekcie, a także liczne rabaty na poszczególne elementy wnętrz. Na przykład 10% rabatu na materiały budowlane, czy aż 50% rabatu na budowę garażu.