Charakterystyka mebli Meblar Tablo.

Połączenia kolorystyczne wnoszące kilka barw na jednym produkcie są bardzo modnym trendem. Dzięki temu produkt wydaje się bardziej przestrzenny, pełen charakteru i życia. Jest tak w wielu rzeczach, także w przypadku mebli.

Kolorystyczne meble do salonu

Kolekcją łączącą kilka barw w jednej całości jest Meblar Tablo. Cała seria wykorzystuje w swojej konstrukcji trzy kolory – są to biel, grafit oraz przyjemny odcień niebieskiego, wydający się, jakby wpuszczono w niego kropelkę szarości. Jest to połączenie idealne.

Dwa pierwsze kolory są neutralne, dobrze odnajdą się więc we wielu wnętrzach, za to niebieski nadaje całości świeżości i sprawia, że jest to całość oryginalna. Różne meble będące w tej dedykowane młodzieży kolekcji, mają te barwy rozmieszczone w różny sposób.

Meble dla młodych ludzi

Zawsze jest to geometryczny podział, jednak różnie przebiegają linie oddzielające poszczególne kolory, czasem pasy te są szersze, czasem węższe. Dzięki temu nie jest nadmiernie jednolicie, przez co wszystko wyglądałoby jak z kserokopiarki, a jednak wciąż wygląda to spójnie i atrakcyjnie. Taka kolekcja to gratka dla wielu młodych ludzi, zwłaszcza, że są to produkty wysokiej jakości, a więc ich wygląd nie ulegnie zniekształceniu, kolory nie zblakną i nie zetrą się.